Радіотехніка – завжди серед флагманів розвитку науки та техніки у світі: мобільний і супутниковий зв’язок, радіомовлення і телебачення, комп’ютерні та інформаційні системи, інтернет існують і розвиваються завдяки саме телекомунікаційним системам. Напрями професійної діяльності фахівців зі спеціальності «Електронні комунікації та радіотехніка» включають розробку та експлуатацію систем телекомунікацій, радіозв’язку, телебачення, радіоуправління, мобільного зв’язку, електронних і комп’ютерних систем тощо. Випускники реалізують себе на підприємствах та в компаніях операторів мобільного зв’язку, інтернет-провайдерів, на телебаченні та радіо, на виробництвах телекомунікаційної та радіоелектронної апаратури, програмного забезпечення тощо.
КАФЕДРА ПРИКЛАДНОЇ РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ
РАДІОТЕХНІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ КПІ ім. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО
ВСТУП НА 1 КУРС (за результатами НМТ або сертифікатами ЗНО)
Кафедра прикладної радіоелектроніки в складі радіотехнічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує тебе на навчання.
Якщо тебе цікавить цифрова та аналогова радіоелектрона апаратура; програмування мікроконтролерів і мікрокомп’ютерів; адаптивні програмно-конфігуровані та спецальні системи радіозв’язку, сучасні інформаційні технології. Оброблення сигналів в комунікаційних системах, радіомоніторинг, методи та алгоритми цифрового оброблення багатовимірних сигналів: виявлення, розпізнавання та реставрація сигналів та багатовимірних образів, складні алгоритми цифрової фільтрації, системи штучного інтелекту і нейронні мережі оброблення сигналів. Tоді обирай освітню програму «Інтелектуальні технології радіоелектронної техніки» спеціальності 172 “Електронні комунікації та радіотехніка” радіотехнічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Вступ відбувається за результатами НМТ або Сертифікати ЗНО.
Спеціальність “Електронні комунікації та радіотехніка” входить до галузевого переліку важливих для держави спеціальностей, тому за умови подачі заяви з першим або другим пріоритетом, конкурсний бал збільшується на 2%.
Вагові коефіцієнти предметів ЗНО, для формування конкурсного балу: 0,5 Математика; 0,3 Українська мова; 0,2 Історія України.
+ 10 балів за успішне закінчення підготовчих курсів КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Вступ на перший курс за дипломом молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра та молодшого бакалавра
Найчастіші питання та відповіді Ви можете знайти за посиланням “Питання-Відповіді (F.A.Q.)”
Радіотехнічний факультет приймає на навчання на 1 курс за дипломом молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра та молодшого бакалавра за наступними освітніми програмами (термін навчання 3 роки):
Спеціальність: 172 Електронні комунікації та радіотехніка